“Zagapiłem się na życie”

“Zagapiłem się na życie” to tytuł koncertu Pawła Orkisza, który odbędzie się 7 października w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej z okazji końca Światowego Tygodnia Zwierząt. Cel tego koncertu jest bardzo szczytny, a jest nim pomoc schronisku w Środzie Wielkopolskiej, jeśli więc chcesz mu pomóc przyjdź na koncert.

Ośrodek Kultury w Środzie Wielkopolskiej serdecznie zaprasza wszystkie osoby o dużym sercu i kochające zwierzątka na koncert Pawła Orkisza, który odbędzie się w Ośrodku Kultury dnia 7 października tego roku o godzinie 19.00. Bilet na ten wspaniały koncert organizowany z okazji zakończenia Światowego Tygodnia Zwierząt można nabyć w cenie 20 zł. Cena bardzo niska jak na tak szczytny cel, którym jest pomoc zwierzątkom ze schroniska w Środzie Wielkopolskiej.

20 zł to naprawdę nie wiele za świetną zabawę i pomoc biednym czworonożnym przyjaciołom ludzi. Warto również zauważyć, że Paweł Orkisz zagra na koncercie zupełnie za darmo. Okażmy nasze serca i pomóżmy pieskom ze średzkiego schroniska.

Zapraszamy serdecznie

Comments are closed.

line
footer
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform projekty internetowe