Nowy sezon turystyczny Średzkiej Kolei Powiatowej

Jak, co roku tak i w tym Średzka Kolej Powiatowa ogłosiła wielki otwarcie sezonu turystycznego. Odbyło się ono 2 maja i choć nie było to zbyt nagłośnione wydarzenie to na otwarciu pojawiło się sporo osób. Otwarcie sezonu turystycznego Średzkiej Kolei Powiatowej jest dla wielu ważnym wydarzeniem, bo nie co dzień można przejechać się taką lokomotywą.

Długi weekend majowy w Środzie Wielkopolskiej był dość bogaty w wydarzenia, a jednym z nich było niewątpliwie otwarcie nowego sezonu turystycznego Średzkiej Kolei Powiatowej. Podczas otwarcia można było przejechać się m.in. drezynami zarówno ręczną jak i spalinową, a także lokomotywą, która odbyła 7 kursów na “Kipę”. Bilety na przejażdżki sprzedawał konduktor, a każdy bilet to była również nagroda, którą po zakończonej przejażdżce można było odebrać.

Otwarcie Średzkie Kolei Powiatowej okazało się być dla wielu strzałem w dziesiątkę na spędzenie poniedziałku. Na otwarciu bawiły się znakomicie nie tylko dzieciaki, ale również i dorośli, choć mogłoby się wydawać, co dla nich takiego fajnego może być w przejażdżce starą lokomotywą…

Comments are closed.

line
footer
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform projekty internetowe