Średzcy Etyliniarze rozpoczynają sezon

Już 30 kwietnia nastąpi wielkie otwarcie Średzkiego Sezonu Motocyklowego. Średzcy Etyliniarze grzeją już swoje motocykle i na otwarciu na pewno nie zabraknie ani niespodzianek ani wrażeń, a więc jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę 20 kwietnia to koniecznie możecie zajrzeć na Średzkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

W ramach Średzkiego Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego organizatorzy przewidzieli wiele niespodzianek, a największą z nich ma być pokaz jazdy ekstremalnej w wykonaniu STUNTER 13, który to jest w tej dziedzinie mistrzem Polski. Pokaz ten odbędzie się o godzinie 12.30, a tuż przed nim całą imprezę otworzy msza święta (godzina 12.00), którą na terenie Pachura Moto Center będzie sprawował ks. Ed.

Od początku mszy będzie można podziwiać również wyścigowe samochody Pachura Motor Sport, a o 13.15 warto przyjrzeć się paradzie motocyklowej, która przemierzać będzie ulice Środy Wielkopolskiej. Parada motocykli kończy się nad Jeziorem Średzkim, gdzie o 14.15 odbędzie się koncert zespołu INDIANER.

Nad Jeziorem Średzkim czekać będą na zebranych również inne atrakcje m.in. koncert zespołu Blindsight, kolejne pokazy ekstremalnej jazdy, strzelanie z wiatrówki oraz konkursy motocyklowe z atrakcyjnymi nagrodami. Jak już co roku jest w zwyczaju tak i w roku 2011 odbędzie się również w ramach Średzkiego Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego kwestura na rzecz Domu Dziecka w Bninie.  Ponadto w tym roku organizatorzy przewidzieli również licytację, której zyski również przekazane zostaną na tenże Dom Dziecka.

Zapraszamy!!!

Comments are closed.

line
footer
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform projekty internetowe