Powitanie lata

Lato już tuż tuż powitajcie go, więc radośnie razem z nami! Jak co roku Gmina Środa Wielkopolska zapraszam wszystkim mieszkańców i gości na “Powitane lata”. W tym roku również czeka was mnóstwo niespodzianek!

“Powitanie lata” w Środzie Wielkopolskiej jest już tradycją tego regionu. W tym roku zapraszamy gorąco wszystkich nad Jezioro Średzkie, gdzie odbędzie XI Międzynarodowy Triathlon Policyjny im. Lecha Józefiaka, a w ramach niego można będzie śledzić Otwarte Mistrzostwa Polski Weteranów w Triatlonie. Na to wydarzenie wszystkich fanów sportu zapraszamy w godzinach od 10.00 do 16.00.

Dla tych, którzy za sportem nie przepadają również coś się znajdzie. Dmuchańce i Kolorowy świat baniek mydlanych to tylko niektóre atrakcje, które zostały przygotowany dla dzieci. Poza tego typu zabawami wszystkie dzieciaki zaproszone są na Ekobiesiadkę dla Małolata. Dla starszych mamy koncerty: zespołu New Happy Band, Gabriela Fleszara oraz DJ’a JACK’a. A już późnym wieczorem wszystkim umili czas NOC DISCO POLO! Tego typu atrakcje czekają na was od godziny 14.00 w Parku Łazienki.

Serdecznie zapraszamy!!!

Comments are closed.

line
footer
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform projekty internetowe